Stef Westerhof wint de sv Olyphia EKpoule 2021! Hij mag zich de komende anderhalf jaar de grootste voetbalkenner van Olyphia noemen. Voor het eerst sinds 7 jaar deed Nederland weer mee aan een eindronde. Door corona leek het EK wat minder te leven, desondanks deden 90 deelnemers een gooi naar eeuwige roem. Voor jullie was Frankrijk de grote favoriet. Maarliefst 48 deelnemers voorspelden Frankrijk als Europees kampioen. 9 deelnemers verwachtten dat de Europese titel naar Nederland ging en 9 deelnemers maakten vandaag nog kans om de Europees kampioen goed te hebben voorspeld. 

Stef wist uiteindelijk met 735 punten, de meeste punten te behalen. Hij wint daarmee 225 euro. Stef voorspelde de deelnemers van de finale goed, de uitslag van de finale en de goede Europees kampioen. Daarmee wist hij de concurrentie 40 punten achter zich te laten. Op de tweede plaats eindigde “De Kenner”, oftewel Sjouke Veldhuizen. Sjouke was gedurende het hele toernooi in de bovenste regionen te vinden en had zijn geld ingezet op Engeland. Daarmee greep hij net naast de eerste plek, maar wint pakt alsnog knap de tweede plek. Derde wordt Jordy de Jong. Ook Jordy was lange tijd in de bovenste regionen te vinden, voerde ook meerdere keren de eerste plek aan, maar moest zijn meerdere erkennen in Stef en Sjouke. Een eervolle vermelding voor de 4 personen die Italië als EKwinnaar hadden voorspeld: Stef, Appeltje-Eitje, Bas van der Helm en Jonno. De volledige top 10 ziet er als volgt uit:

 1. Stef Westerhof
 2. De Kenner (Sjouke Veldhuizen)
 3. Jordy de Jong
 4. Appeltje Eitje (André Bloemhof)
 5. De Dwerg (S. Veldhuizen)
 6. Playa4 (Glenn Wiegman)
 7. Bas van der Helm
 8. Ruud van Erp
 9. Yara Visser
  9. Ronald de Nekker.

Wij willen iedereen bedanken voor deelname aan de Olyphia EKpoule.
Niks gewonnen? Niet getreurd, over anderhalf jaar zijn we alweer van de partij!
Winnaars krijgen zsm bericht !

Bekijk hier de complete stand!