Wat was het spannend, hè, zondag op bezoek bij RKC Waalwijk. Er was uiteindelijk Deens dynamiet voor nodig om het uitvak in Waalwijk van vreugde te laten ontploffen. Dankzij twee doelpunten in de laatste tien minuten van Jens Odgaard en Anders Dreyer wonnen we (1-3) en stegen we op de ranglijst van plek zes naar vijf.

Het voetbaljaar 2019 duurt voor sc Heerenveen nog drie wedstrijden. Drie thuiswedstrijden. Te beginnen aanstaande vrijdag, wanneer we het in ons Abe Lenstra stadion opnemen tegen Willem II. Een duel dat met recht een subtopper mag worden genoemd. De Tricolores staan knap vierde, één plekje boven ons.

Vrije verkoop
Bij de wedstrijd tegen Willem II (en later deze maand tegen Heracles Almelo) geldt vrije verkoop. Bovendien kosten kaarten slechts 10 euro per stuk. Bestellen kan hier. Neem vrienden, familie of kennissen mee en steun met elkaar jouw club. Laten gaan voor een zo vol mogelijk stadion én drie punten: mei-inoar foarút!