Verkennend onderzoek samenwerking

De samenwerking SJO Vidosa (vier dorpen samen) van de jeugdafdelingen van de voetbalverenigingen s.v. Olyphia, v.v. Zandhuizen, v.v. Oosterstreek en Sport Vereent is erg succesvol gebleken. Als vervolg hierop is het idee geopperd, om te kijken of een verdergaande samenwerking tussen de vier verenigingen tot de mogelijkheden behoord.

De besturen van de 4 verenigingen hebben een stuurgroep ingesteld bestaande uit 4 leden.

Dit zijn Erik Oosterhof (s.v. Olyphia), Sierd Waldus (v.v. Zandhuizen), Christian v.d. Zande (v.v. Oosterstreek) en Jasper Derks (Sport Vereent)

Zij laten via een werkgroep (bestaande uit leden van de verenigingen) verkennen of een verregaande samenwerking in de toekomst voor hun vereniging meerwaarde heeft. De hulp van eigen verenigingsleden hierbij is welkom. Bij belangstelling om over het proces mee te denken en ook voor vragen kan contact worden opgenomen met het “eigen” lid van de werkgroep. Medio juni worden de uitkomsten van deze verkenning verwacht.

Erik Baas (Procesbegeleider)