Update Corona maatregelen vanaf Dinsdag 29 september 18.00 uur (deze gelden minimaal 3 weken)

Basisregels:

Alleen samen houden we het coronavirus onder controle.

Sporters

Klachten? Blijf thuis en laat u testen;

Houd 1,5 meter afstand van anderen;

Was vaak uw handen;

Hoest en nies in uw elleboog;

Ga weg als het druk is;

Aangescherpte regels met betrekking tot amateurvoetbal en sport accommodaties

 • Sportkantine is gesloten bij trainingen en wedstrijden
 • Kom zoveel mogelijk in sportkleding naar de training/ wedstrijden
 • Wedstrijden en trainingen vinden plaats ZONDER toeschouwers
  • Thuiswedstrijden/ trainingen  – Als het kind (t/m17) sport op de eigen sportaccomodatie, dan vallen de chauffeurs niet onder teambegeleiding. Zij worden als toeschouwer gezien en mogen dus NIET blijven kijken.
   •  Uitwedstrijden– Bij uitwedstrijden van jeugdleden (t/m17) vallen de benodigde chauffeurs onder teambegeleiding. Zij vallen niet onder de regel van toeschouwers en mogen blijven kijken naar de wedstrijd.
 • De bestuurskamer is alleen open voor administratieve formaliteiten
 • De toiletgroep is open
 • De kleedkamers zijn open.
 • Na afloop van de sportactiviteit de accommodatie zo snel mogelijk verlaten.
 • Sporters die klaar zijn met hun eigen wedstrijd of training worden gezien als toeschouwers. Zij moeten zo snel mogelijk de sportaccommodatie te verlaten.

Alleen samen houden we het coronavirus onder controle.

https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/openbaar-en-dagelijks-leven/sport

Geldt de maximale gezelschapsgrootte van 4 personen voor de sport?

Nee, sportbeoefening is uitgezonderd. Een sportteam mag dus bij elkaar komen voor trainingen en wedstrijden. Na afloop geldt de maximale gezelschapsgrootte van 4 personen voor sporters vanaf 18 jaar wel.

Geldt de maximale samenkomst van personen ook voor de sport?

Nee. Sportbeoefening is uitgezonderd van de maximale samenkomst van 30 personen binnen en 40 personen buiten. Na afloop van de sportbeoefening geldt dit wel. Dus het is de bedoeling dat je na afloop van de wedstrijd de sportaccommodatie zo snel mogelijk verlaat.