Heb jij je eigen FANshop al geopend? Doe het snel en ga sparen voor jezelf en de club.

De spaaractie bij Jumbo de Jong is in volle gang en loopt lekker. Natuurlijk zijn we allemaal aan het sparen voor een eigen poster, broodtrommel, placemat of slippers. Jammer dat nog niet iedereen zijn eigen FANshop bekeken heeft.

Pak dus je eigen actiefolder en open hem snel. Nodig hier ook nog wat familie en vrienden uit voor je FANshop en zorg zo dat ze ook voor jouw fanartikelen gaan sparen bij Jumbo de Jong.  Dat is niet alleen leuk voor jou maar ook goed voor onze clubkas!

Een bijzonder 1-2’tje dus. Jullie tikken hem toch wel binnen…

Er wordt al volop gespaard en de clubmeters stijgen. Dat is een goede zaak voor jullie clubkas.

Het clublid dat het meeste codes invoert wint twee entreebewijzen voor Walibi Flevo, de nummer twee ontvangt twee kaarten voor Jump Style in Wolvega en de nummer drie ontvangt twee kaarten voor  Swim Fun te Joure.