As. Zondag 3 maart organiseren Olyphia en FietsZe uit Vledder voor de vierde maal de “Drents-Fries Wold ATB tocht”.

Net als voorgaande keren is er een prachtige route (30 km en 50 km) uitgestippeld door de mooiste natuur van het Drents-Friese Wold.
Ditmaal is er gekozen om de samenwerking met FietsZe aan te gaan om de tocht nog professioneler op te zetten.

Ditmaal kunnen NTFU leden korting krijgen en is er de mogelijkheid om middels een smartphone snel in te schrijven (Scan & Go systeem).Wethouders Doeven (Westerveld) en Jongebloed (Noordwolde) zullen als eerste van  start gaan en het goede voorbeeld geven.

De tocht is mede mogelijk gemaakt door Fietsplus en Jumbo De Jong uit Noordwolde. Fietsplus is aanwezig om deelnemers met pech weer op weg te helpenEn Jumbo De Jong heeft na afloop voor iedere deelnemer een warme hap wordt beschikbaar gesteld.

Er is voldoende parkeergelegenheid en er is tevens een afspuitplaats aanwezig.

De tocht start vanaf 09:00 en tot 10:30 kan men nog inschrijven en starten. Deelnemen kan al vanaf € 5,50.