Beste Leden, De zaterdag en/of de zondag, de dag waar je de hele week naar uit kan kijken om je vrienden of ploeggenoten te zien of spreken. Al dan niet zelf actief deelnemend aan het spel op ons mooie sportcomplex. Voetbal, voor velen onder ons de belangrijkste bijzaak in het leven. Soms stopt die bijzaak voor korte tijd: bijvoorbeeld vanwege een blessure of als het land door weersomstandigheden wordt stilgelegd. Deze keer is het anders. Het is voor ons allen, in deze tijd, een vreemde gewaarwording wanneer we omwille van onze gezondheid worden geconfronteerd met 1,5 meter afstand houden van elkaar en een samenscholingsverbod in de breedste zin van het woord. Dit om te voorkomen dat het Coronavirus zich te gemakkelijk kan verspreiden door de samenleving. De afgelopen dagen heeft onze regering heel Nederland opgeroepen de sociale contacten in het algemeen sterk te verminderen. En dat geldt ook voor ons allen die betrokken zijn bij onze voetbalclub. Concreet betekent dat voor iedereen even niet trainen, even niet deelnemen aan een activiteit, even niet voetballen en elkaar ontmoeten, even geen thee/limo in de rust, even geen snack halen in de kantine, even niet ons 1 e of eigen team aanmoedigen, even geen biertje drinken na afloop en de wedstrijd analyseren. Zoals jullie gemerkt hebben is ons sportcomplex al enige weken op last van de overheid gesloten. In eerste instantie was dit voor enkele weken, maar sinds de berichtgeving en oproep vanuit het kabinet (31 maart jl) zal ons sportcomplex in ieder geval tot 28 april 2020 gesloten blijven om zo met elkaar de uitbraak van het Coronavirus af te remmen. Het zijn maatregelen die wij natuurlijk niet graag nemen, maar de huidige situatie laat ons geen andere keuze. En wij staan hier volledig achter, want gezondheid staat op nummer één! Vanuit het bestuur willen we dan ook benadrukken om deze maatregelen in acht te nemen en het sportcomplex in ieder geval tot 28 april 2020 niet te betreden. De afgelopen dagen is het sportcomplex door tientallen kinderen bezocht die uiteraard willen voetballen. Hoe begrijpelijk ook, het kan en mag niet! We doen dan ook een dringend verzoek aan de ouders om uw kind hierop te attenderen. Wij wensen u sterkte toe in deze bijzondere tijden! Doe het rustig aan, zorg goed voor elkaar en we hopen jullie spoedig en in goede gezondheid weer te mogen verwelkomen op ons prachtige sportpark. Met sportieve groet, Namens het hoofdbestuur van sv Olyphia