Bas Bosma is winnaar geworden van de sv Olyphia WKpoule 2018! Hij mag zich de komende twee jaar de grootste voetbalkenner van Olyphia noemen. Door het gemis van Nederland leek het WK minder te leven als voorgaande edities, desondanks deden 86 deelnemers een gooi naar eeuwige roem. Ondanks het missen van Nederland leefde de poule wel onder de deelnemers. Dagelijks zocht u naar tussenstanden, voorspelde uitslagen en naar voorspelde uitslagen van de concurrentie. In totaal werd de EKpagina tijdens het toernooi maar liefst 5000 keer bezocht.

Bas Bosma wist uiteindelijk met 855 punten, de meeste punten te behalen. Hij legt daarmee beslag op de 1e prijs van € 215. Gedurende het gehele toernooi was Bas in de bovenste regionen te vinden. Een goed voorspelde eindwinnaar bezorgde hem uiteindelijk de winst, uiteindelijk wist hij de concurrentie ver achter zich te laten. Roel Veenstra eindigde met 40 punten minder op de tweede plaats. Voor Veenstra begon het toernooi moeizaam, na het eerste speelweekend was Veenstra nog op de laatste plaats te vinden met 0 punten. Veenstra wist op te klimmen toen de prijzen werden verdeeld en uiteindelijk werd hij nog knap 2e. Justin van der Walle eindigde op de 3e plaats met 805 punten. De volledige top 10 ziet er als volgt uit:

 1. Bas Bosma
 2. Roel Veenstra
 3. Justin vd Walle
 4. Benji Hulzinga
 5. Patrick Dekker
 6. Jupsie
 7. Marco Veldmeijer
 8. Liesbeth Bloemhoff
 9. Jos van der Helm
 10. Sierd Waldus
  Julian Boers
  Manon van der Walle

Wij willen iedereen bedanken voor deelname aan de Olyphia WKpoule.
Niks gewonnen? Niet getreurd, in 2020 zijn we weer van de partij!
Winnaars krijgen zsm bericht !

Voor de complete eindstand, klik hier.