Noordwolde – Jannes de Lange volgt Chris de Wagt op als hoofdtrainer van tweedeklasser Olyphia.

De oefenmeester uit Meppel is vrijdagavond door het bestuur van de club uit Noordwolde benoemd als nieuwe coach. Chris de Wagt stapte deze week op bij Olyphia. Hij wordt trainer van Jong SC Heerenveen.

Jannes de Lange (52) is geboren en getogen in De Wijk. Tot zijn 23e heeft hij daar gewoond en gevoetbald. Op zijn 16e maakte De Lange zijn debuut in het eerste elftal van Wacker. Hij speelde zeven jaar in het eerste. In 1987 speelde De Lange bij de beloften van SC Heerenveen. Na een jaar stapte hij over naar MSC. De volgende twee jaar was De Lange actief bij KHC Kampen. Daarna keerde hij terug bij MSC. In het laatste jaar als speler kwam hij uit voor Zuidwolde

De Lange was vorig seizoen trainer van derdeklasser HODO in Hollandscheveld. Ook was hij als coach actief bij IJhorst, Zuidwolde, ZBC, Dalen, HODO 2 en Steenwijker Boys.