Noordwolde – De KNVB heeft de competitie-indeling voor het seizoen ’17-’18 bekend gemaakt. Daarbij is Olyphia voor het eerst in 7 seizoenen 2e klasse ingedeeld in de 2e klasse L. Het zal dit jaar even wennen worden, want voor het eerst geen Friese tegenstanders, maar vooral Drentse teams. Daarnaast zijn ook Dedemsvaart, Heerde en Lemelerveld vanuit district Oost aan de 2e klasse L toegevoegd. Alleen Emmeloord en Ruinerwold maken samen met Olyphia de overstap naar de andere klasse. In de nieuwe competitie indeling zitten 2 degradanten (Erica en VKW) en verwelkomen we 4 gepromoveerde ploegen (Heerde, Zuidwolde, Dedemsvaart en Lemelerveld).

De volledige competitie-indeling ziet er alsvolgt uit:
Beilen
Dedemsvaart
Emmeloord
Erica SC
Germanicus (Coevorden)
Heerde
Lemelerveld
Olyphia
Raptim (Coevorden)
Ruinerwold
Stadskanaal
Valthermond
VKW (Westerbork)
Zuidwolde