Olyphia winnaar zaalvoetbaltoernooi v.v. Old Forward

Het 30e Autobedrijf van der Zweerde zaalvoetbaltoernooi van v.v. Old Forward in sporthal De Spronk te Vledder is gewonnen door Olyphia. Er waren acht deelnemende regioteams en er werd gespeeld in een halve competitie. Het slot van het toernooi was nog erg spannend, want er waren nog 4 gegadigden voor de toernooiwinst. Uiteindelijk eindigden Olyphia en Old Forward beiden met 18 punten, maar het betere doelsaldo van Olyphia gaf de doorslag. Debutant Staphorst ( aanwezig met het 3e elftal) presteerde- in een halve competitie met allemaal standaardteams- naar behoren met een verdienstelijke derde plaats.
Topscorer van het toernooi werd Marc Platje van Trinitas met 12 goals en de minst gepasseerde keeper werd Mark Bethlehem van Old Forward. Trinitas werd winnaar van de FairPlay Cup.

Eindstand:
1. Olyphia 7-18 ( doelsaldo 19-5)
2. Old Forward 7-18 (doelsaldo 13-3)
3. Staphorst 7-13 (doelsaldo 18-12)
4. Trinitas 7-13 (doelsaldo 13-7)
5. Willemsoord 7-11
6. Wapserveen 7-4
7.Zandhuizen 7-3
8. Oosterstreek 7-1

De organisatie van het toernooi wil alle deelnemers nogmaals bedanken voor het geslaagde toernooi.

Met vriendelijke groet,
Jannes Hofsteenge