Met ingang van seizoen 2016-2017 heeft Olyphia 2 hoofdsponsoren. De afgelopen jaren was Jumbo De Jong (voorheen C1000 De Jong) zelfstandig hoofdsponsor, maar sinds woensdag 14 september is Autobedrijf Woudstra daarbij gekomen. De komende 2 seizoenen zijn Jumbo en Woudstra nog samen hoofdsponsor, maar vanaf seizoen 2018-2019 neemt Autobedrijf Woudstra het hoofdsponsorschap alleen voor haar rekening. Woudstra Auto’s is net als Jumbo De Jong al jaren als sponsor aan Olyphia verbonden. Samen met secretaris Ageet Veldmeijer werd het sponsorcontract officieel ondertekend.

img_0399

Hasker de Jong en Pieter Woudstra ontvingen na de officiële handeling een elftalfoto met de nieuwe bedrukking van beide sponsoren en een bos bloemen. Het bestuur en de sponsorcommissie zijn zeer content met deze samenwerking en het wederzijdse vertrouwen.

img_0400