De eerste selectie is woensdag 27 juli begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Trainer Chris de Wagt kon tijdens de eerste training nog niet over alle selectiespelers beschikken, maar er waren wel al een aantal nieuwe gezichten te bewonderen. De komende 6 weken zal Olyphia zich verder voorbereiden op het nieuwe seizoen. Er staan ook een aantal oefenwedstrijden op het programma. Hieronder de belangrijkste data:

27 juli: Eerste training
5-7 augustus: Trainingskamp
10 augustus: Gorredijk – Olyphia 19.30 uur (Oefenwedstrijd)
14 augustus: Oefenwedstrijd. Tegenstander nnb
17 augustus: Willemsoord – Olyphia 19.30 uur (Oefenwedstrijd)
21 augustus: Olyphia – Wolvega 14.00 uur (Bekerwedstrijd)
24 augustus: Olyphia – Olde Veste 19.00 uur (Bekerwedstrijd)
27 augustus: SC Joure – Olyphia 17.00 uur (Bekerwedstrijd)
4 september: Start competitie