3 prachtige affiches staan er op het programma voor Olyphia in de beker. sc Joure, Olde Veste ’54 en FC Wolvega zijn de tegenstanders, dat heeft de KNVB vandaag bekend gemaakt.

De KNVB heeft dit seizoen alle 1e en 2e klassers bij elkaar ingedeeld in de beker. Logischerwijs een zware loting dus voor Olyphia, maar wel een hele mooie, met 2 mooie derby’s. Het team van Chris de Wagt neemt het dus ook dit seizoen op tegen FC Wolvega. Daarnaast speelt Olyphia tegen Olde Veste uit Steenwijk, waar onder andere oud-Olyphiaan Wilco van Luik furore maakt. Sc Joure stopte met het zondagvoetbal, maar is nog altijd actief op zaterdag. Het wedstrijdschema voor de beker wordt later bekend gemaakt.

Hieronder de indeling:

Indeling:
Joure SC 2e klasse I (zat)
Olde Veste ’54 1e klasse E (zat)
Olyphia 2e klasse K (zon)
Wolvega FC 1e klasse F (zon)