Vanaf vrijdag 4 september 2015 starten de voetbalschoolactiviteiten van sv Olyphia voor 4, 5 en 6 jarigen.

De bedoeling is uit groeien naar zoals onderstaand beschreven. We starten voorlopig met een gezamenlijke training op de vrijdag voor de gehele groep 4, 5 en 6 jarigen. Zodra de instroom en belangstelling het mogelijk maakt stappen we over naar de splitsing en de activiteiten op zaterdag.

Alvast veel plezier gewenst!


4 -jarigen krijgen speelse voetbaltraining op de zaterdagochtend, 5 en 6 jarigen krijgen op vrijdagmiddag training van de assistent -trainer van sc Heerenveen; Johnny Jansen. Op zaterdagochtend kunnen de 5 en 6-jarigen na een boterhammetje gegeten te hebben nog een landentoernooi spelen bij sv Olyphia.

De kinderen kunnen op deze manier op jonge leeftijd op een speelse manier kennis maken met voetbal.

Laat alvast weten of uw kind interesse heeft.

 

INFO

BHC