De teamindeling van de jeugd voor het nieuwe voetbalseizoen is bekend.

Beste (ouders van) jeugdspeler van Olyphia,

Hierbij de voorlopige teamindeling 2015/2016 waarop je kunt zien in welk team je geplaatst bent in het komende nieuwe voetbalseizoen. De indeling is gebaseerd op de bij ons bekende gegevens over het al dan niet blijven voetballen van onze spelers en mogelijke aanwinsten.

De teamindeling is tot stand gekomen in overleg met leiders/trainers, jeugdcommissie en techische commissie. Het is helaas niet mogelijk om de perfecte situatie te bereiken voor alle Olyphia-leden, maar we gaan ervan uit dat je in een team bent geplaatst waarin jij je thuis kunt voelen. Eén van de uitgangspunten is dat het clubbelang boven het teambelang en het teambelang boven het individuele belang staat.
De indeling is gebaseerd op leeftijd, naast de afspraak dat we in het overgangsseizoen 2016-2016 spelers die in het seizoen 2014-2015 bv reeds F1 speelden dit ook in het nieuwe seizoen ook zullen doen, mits zij natuurlijk in dezelfde leeftijdscategorie blijven.

De teamindelingen zijn in principe definitief vastgesteld onder voorbehoud van mogelijke mutaties in de zomermaanden. Dit zou kunnen leiden tot een herziening van de teamindeling of teamnummering. Voorafgaand aan de competitiestart in september, zullen de meeste trainingen vanaf maandag 17 augustus 2015 weer beginnen.

Voor de exacte trainingsdagen en –tijdstippen, zal een indeling gepubliceerd worden op de website.

Namens de jeugdcommissie willen wij benadrukken dat wij met grote zorg en aandacht het indelingsproces vormgeven, vanuit zowel Olyphia- als spelerbelang. Wij vragen dit ook te respecteren, aangezien wij beseffen dat wij niet iedereen tevreden kunnen stellen.

Op dit moment hebben we nog onvoldoende spelertjes voor 2 F-teams maar we hopen dat daar snel nog wat aanvulling komt.

Wij vertrouwen op een leuk en sportief seizoen!

Met vriendelijke groet,

De Technische Commissie

A1
01 Roy Bos
02 Robert Grit
03 Daniël de Boer
04 Johan de Wit Lugtenberg
05 Max Vermeeren
06 Joep Hegnauer
07 Leon Knol
08 Jarno Jager
09 Bram van Essen
10 Fokko Ellen
11 Tim Niemann
12 Ben Wiersma
13 Alwin Ent
14 Luc Bos

B1
01 Thijno Veldhuizen
02 Thimo Slot
03 Yuri Mereu
04 Steijn de Boer
05 Nick van Nieuwenhoven
06 Suman Postma
07 Julian Boers
08 Joeri Delfsma
09 Mark Klaver
10 Kevin van Essen
11 Norbert Jans
12 Aniek Spikman
13 Enrico de Puijsselaar
14 Job Wiersma
15 Nick Doodhagen
16 Vincent Brak
17 Twan Wiegman
18 Dave Oostra

C1
01 Bastiaan Bonnema
02 Dylan Bel
03 Dennis Bosch
04 Stefan Visser
05 Melanie de Jong
06 Jorn de Vries
07 Mick Bakker
08 Tiego Otten
09 Tonny Blok
10 Yentl Bekhof
11 Melroy Diever
12 Jean Paul Koopman
13 Erwin Klaver
14 Niels Oosterhuis

D1
Lars de Vries
Glenn Wiegman
Soraya Post
Nicole Bos
Melanie Leerling
Robin Spikman
Brian Gorter
Twan Bakker
Rianne Melchers
Rebekka Bekkema
Steven Bulk
Nick Visser
Niels Bosma
Gerben Jans
Tess de Weerd
Merric Mc Whorter
Ramon de Jong
Niek Apol
Brian van der Veen
Michel Oostra

E1
Jorn Eijer
Wesley Jager
Milan Beun
Jeffrey Zuil
Nando Flobbe
Edgar de Ruiter
Daan Bosma
Nanda Oosterhof
Giovanni Post
Fabien Diever

E2
Thijs van de Laan
Damian Bos
Milan Scheenstra
Nick Bulk
Tygo van der Veen
Dinant Bakker
Lars Brugging
Luuk Bakker
Jarno Slot

F1
Sem Spijkerman
Aron Lem
Ruben de Jong
Sem Wiegman
Kyano Beun
Darren Jay Leon
Bobby-Joy Waldus
Kevin Gorter

F2
Leon Oukes
Goos Boes
Tygo Zuil
Valerio Zwartkruis
Mitchel Peeterse
Keano Bos
Thomas de Vries
Thomas Bulk