Olyphia verzuimde vandaag een goede slag te slaan in de strijd tegen de nacompetitie. Waar ploegen als Mkv 29 en Gavc punten verspeelden liet ook Olyphia punten liggen tegen het laag geklasseerde Sint-Anna.

De eerste helft was van beide kanten niet best. Olyphia kreeg toch een aantal beste mogelijkheden via Jakko Veenstra die na lang blessureleed weer eens in de basis mocht beginnen. Ook Ron Bethlehem kreeg kansen, maar de ijverige buitenspeler wist deze niet tot doelpunt te promoveren. Verder was het in de 1ste helft vooral heel hard werken en de slag op het middenveld winnen zoals ze dat zo mooi zeggen. In de 2de helft veranderde hier niet veel in, totdat Sint-Anna rond de 70ste minuut opeens op 0-1 kwam. Een goede steekbal werd door de verdediging van Olyphia verkeerd beoordeeld en de buitenspeler van Sint-Anna schoot vanaf de zijkant knap binnen. Vanaf dat moment was het vooral Olyphia dat vol in de aanval ging en het beste kansen kreeg van onder andere Remon Hankel (schot op lat) René de Nekker (redding keeper) en Danny Bijlsma. In de 82ste minuut dan toch de belangrijke gelijkmaker. Danny Bijlsma kon via een goede combinatie met Tim Bethlehem de 16 in en werd gevloerd. Een penalty en rood tot gevolg. Remon Hankel schoot de penalty beheerst binnen. In de laatste minuten kwamen er nog dotten van kansen voor Olyphia, maar haalde Sint-Anna de eindstreep met een punt.