Ivm te weinig deelname (ondanks onderstaande laatste oproep) voor de herhalingscursus Reanimatie & AED gaat deze a.s Donderdag 5 februari NIET door!! Alle datums die waren doorgegeven voor een mogelijke deelname via de  cursus in Noordwolde bij de EHBO zijn ook geen optie meer, die zitten vol!

Wil je toch een herhalingscursus doen, zul je hier zelf wat voor moeten regelen!!

Yvonne de Vries

————————————————————————————————————————————————–

LAATSTE OPROEP

Wil iedereen die a.s Donderdag 5 februari mee wil doen aan de cursus aed en reanimatie zich zo spoedig mogelijk aanmelden zodat ze van de ehbo weten hoeveel mensen er komen anders gaat het Donderdag NIET door!
Ik weet van 3 mensen dat ze de herhalingscursus willen doen en daar willen ze niet voor komen en moeten wij de cursus doen in Noordwolde bij de ehbo. Morgenavond heb ik afgesproken het aantal door te geven dus dames en heren kom op!!!

Groet Yvonne de Vries

————————————————————————————————————————————————–

Reanimatie & AED – Herhalingscursus

De herhalingscursus van reanimatie en aed is gepland voor
5 Februari 2015 van 19.30 uur tot 21.30 uur.

Voor wie deze avond niet kan, zijn er tijdens E.H.B.O lessen ook mogelijkheden om de herhalingscursus te doen!! Evt datums voor Noordwolde zijn
14 januari 2015,
17 februari 2015 of
9 april 2015
aanvangstijden zijn dan ook 19.30 uur!!