Olyphia heeft zichzelf een slechte dienst bewezen door een 2-0 voorsprong bij rust uit handen te geven in de tweede helft. Wolvega kon terugkomen en zelfs winnen met 2-3. Voor de groen-witten was dit een hard gelach, want veel kansen werden er niet weggegeven en tot de 60ste minuut was er niks aan de hand. Vlak voor rust zetten Bijlsma(kopbal) en Ron Bethlehem(rebound) Olyphia zo leek het op een geruststellende voorsprong. Olyphia had voor rust geen 1 kans weggegeven. In de tweede helft leek het nergens meer op wat ze lieten zien. Emiel de vries kon 2 frommelgoals maken en toen Veenstra een overtreding maakte binnen de 16 schoot Anne Faro Wolvega zelfs naar een overwinning. Het werd sowieso een dramatische zondag, want de concurrentie wist allemaal wel te winnen en zo word het dit seizoen nog knap lastig voor Olyphia.

Opstelling :

van der Zande

v Erp, Bijlsma, van der Laan en Veenstra

R Bethlehem, T Bethlehem, Capello en Hankel

v Luik en de Nekker

Duker en van Lier vielen nog in voor Capello en van Erp.