Olyphia verloor zondag de thuiswedstrijd tegen Frisia uit Leeuwarden met 3-4. In de 20ste minuut leek Olyphia op 1-0 te komen, maar de grensrechter keurde maar weer eens een goal af terwijl het geen buitenspel was. Olyphia heeft dit seizoen vaker last van de mannen aan de zijlijn. Uit de volgende aanval maakte frisia direct 0-1. Ook snel werd het 0-2 en 0-3 en leek het een treurige middag te gaan worden. De hoop kwam terug toen een speler van frisia hands maakte in het strafschopgebied en een penalty het gevolg was. Koopmans maakte 1-3. Eén minuut voor rust nog 1-4. Olyphia speelde heel slordig met name achterin. Door persoonlijke fouten kon frisia goals maken. Olyphia deed voetballend totaal niet onder voor de bezoekers. In de tweede helft schoot de Nekker de 2-4 in, maar kreeg Duker na 2 keer geel een rode kaart. Bethlehem werd nog neer gehaald in het strafschopgebied wat weer een penalty betekende. Nu miste Koopmans jammerlijk. Hankel maakte er vlak voor tijd nog 3-4 van, want zelfs met tien man was Olyphia beter. De tweede helft heeft frisia geen kans meer gehad en was het blij dat het afgelopen was.

Opstelling:
vd Zande
Bijlsma, Duker, vd Laan (75 van Erp) en Veenstra
Hankel, Bethlehem, Koopmans, Bethlehem, en Capello (75 de Jong)
de Nekker(80 van Lier).