‘Vele handen maken licht werk’

Dit bleek zaterdag 22 november 2014 maar weer. De opkomst was goed te noemen en met groot enthousiasme werd aangevangen. O.a. de weinig functie hebbende overkapping aan de achterzijde van het gebouw bij de kleedkamers werd verwijderd maar ook gelijk hergebruikt om bij de achterzijde van de tribune een overdekte opslagplaats voor de machines te maken waardoor er straks in de oude berging van de machines een materiaalhok gemaakt kan worden voor o.a. de ballen.

IMAG0858

IMAG0859

Het dak boven de bestuurskamer is ook van een nieuwe laag voorzien en de verwachting is dat daarmee ook de lekkage verholpen is.

IMAG0854

IMAG0855

IMAG0856

IMAG0857

Daarnaast nog vele andere klusjes. Al met al een prima dag waar veel werk verzet is. Een ieder die daar toe bijgedragen heeft wordt ontzettend bedankt voor zijn/haar inzet.

IMAG0852

IMAG0853