Hallo allemaal,

Januari a.s hebben we weer een herhalingscursus van EHBO en AED. Margje ( de mevr van deze cursus) wil graag weten wanneer iedereen kan ivm planning van het werk van Jan-Berend van Elp.
De datum die beschikbaar zijn :

week 5
maandag 26 januari,
dinsdag 27 januari,
woensdag 28 januari of

week 6
dinsdag 2 februari,
woensdag 3 februari,
donderdag 4 februari.

Willen jullie zo spoedig mogelijk een dag en datum doorgeven zodat we dan kunnen afspreken met Margje wanneer ze komen. De kosten voor deze herhalingscursus zijn 7 euro 50 en moet direct betaald worden. Het kan zo zijn dat er een datum wordt afgesproken dat je dus niet kunt dan is er de mogelijkheid om je herhalingscursus bij de EHBO zelf te doen dit op een nader te bepalen dag. Mail je dag en datum zo spoedig mogelijk door aan karelyvonne@kpnmail.nl.
Iedereen die dus een herhalingscursus nodig heeft is van harte welkom om zich in te schrijven voor een avond.