Vanaf de eerste minuut lieten de gasten zien hier maar voor één ding te komen namelijk de 3 punten. Via snelle aanvallen kregen ze goede mogelijkheden. Met name goede middenvelders en een spits die kan scoren en mee voetballen. Olyphia kwam sporadisch bij de goal van de tegenstander. Vv Heerenveen maakte de 0-1 na 20 minuten. Een vrije bal van Kuiper werd van richting veranderd en de keeper van Olyphia was kansloos. De 0-2 viel niet lang daarna en dit was een mooie aanval en goed afgerond door Kouwenhoven. Hierna nam VV heerenveen wat gas terug en kon Olyphia een paar keer gevaarlijk worden. Een corner werd door Duker naast gekopt en Bijlsma produceerde een slap schot in de handen van de keeper. 0-2 ruststand. na 34 seconden in de tweede helft werd het 0-3. Kuiper maakte een steekbal vanaf het middenveld beheerst af. De rest van de tweede helft werd het vooral tegenhouden voor Olyphia. De gasten kregen nog enkele dotten van kansen, maar lieten het bij 0-3. Voor Olyphia was deze tegenstander vandaag eenvoudig weg een maatje te groot. Wil Olyphia zich met dit soort ploegen kunnen meten zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden. Volgende week speelt de ploeg uit bij sc Emmeloord.

Van der Zande

de Jong, Duker, Bijlsma en Veenstra

Tim Bethlehem,65e ( Capello). van der Laan en Koopmans

van Luik, de Nekker en Ron Bethlehem