MSC F1-Olyphia F1

In een mistig Meppel trappen de mannen van de F1 rond 10-en af. Afwezig in verband met een blessure is onze vaste keeper Luuk. Lars en Aron vervangen hem. MSC voetbalt met allemaal 2e jaars F-pupillen. Olyphia daarentegen voor het grootste deel met 1e jaars F’s. Al snel wordt duidelijk dat MSC de sterkere ploeg is, het merendeel in de aanval. Goed verdedigend werk en uitstekend keeperswerk maakt dat er geen bal over de doellijn komt. Diverse corners en schoten op het doel raken het net niet! Een verdienste van een hardwerkend Olyphia. We gaan met 0-0 de rust in waar de leiders de mannen klaarstomen voor de tweede helft onder het genot van een bekertje ranja. 

Na rust lijkt Olyphia wat beter in het spel te komen. Het is echter toch MSC dat op een terechte 1-0 voorsprong komt en deze ook al vlot weet uit te breiden tot 2-0. Onze jongens niets te verwijten, geen wissel aan de kant; blijven strijden voor iedere meter. Ook Olyphia krijgt nog 2 x de kans om de voorsprong te verkleinen. Dit lukt helaas niet! 

We vertrekken uit Meppel zonder punten maar met opgeheven hoofd!