Ton Blom stopt als Jeugdcoördinator Olyphia

Sinds ca. 2007 heeft Ton Blom bij Olyphia, met een kleine onderbreking, de functie van Jeugdcoördinator vervuld. Vanaf die start is er veel gebeurd bij Olyphia. In die tijd is de jeugdopleiding gestructureerd, plannen geschreven, trainers opgeleid, voetbaldagen, train de trainers, ouderavonden, clinics etc etc. Dat laatste werd in het begin nog gedaan vanuit de voetbalschool waar Ton aan verbonden was, APPA Voetbalschool.

Ton heeft in die jaren ook de trainer-coach rol voor diverse teams op zich genomen en heeft zich altijd met vol overgave voor Olyphia ingezet.

Tijdens de afgelopen zomerperiode heeft Ton aangegeven te stoppen met zijn activiteiten als Jeugdcoördinator en trainer. Het bestuur heeft de beslissing gelaten geaccepteerd.

Een ieder kan in zijn adresboek dus gegevens van Ton als zijnde Jeugdcoördinator Olyphia wegstrepen.

Wij willen Ton Blom, en ook zijn vrouw Ingeborg die tenslotte haar man wel heel vaak naar het voetbalveld zag verdwijnen, bedanken voor alles wat hij heeft bijgedragen aan de ontwikkelingen bij Olyphia.