De bal gaat voor de jeugd weer rollen. Programma’s per team vind u terug op de teampagina’s of bij de totaalprogramma’s.

Maandag 18 augustus beginnen de jeugdtrainingen weer.

Voor de trainingen zijn we nu, op de D2 na, voorzien van trainers. Voor de leiding op zaterdag is dat bij enkele teams nog anders. Voor de B1 en C1 zoeken we leiders en grensrechters. Voor de E2 bv nog een medeleider. Met klem wijzen we erop dat er dringend vrijwilligers nodig zijn. Zonder begeleiding is er geen voetbal mogelijk!

D2 dus opgelet, houdt de site in de gaten. Zoals eerder gemeld kan er alleen getraind en/of gevoetbald worden als er mensen beschikbaar zijn. Voor de D2 is op dit moment nog geen trainer beschikbaar.
Maandag 18 augustus is er echter nog een gesprek met een kandidaat trainer. Pakt dit positief uit dan kan de training voor de D2 ook aanvangen op dinsdag 19 augustus. Maar let op, in tegenstelling tot de jaargids zal dit dan worden op de dinsdag en donderdag van 18.30-19.30u.

Zodra meer bekend vind u dat hier terug.