Olyphia E1-Oldemarkt E1
Christina Lem

Vandaag staat de eerste bekerwedstrijd op het programma voor de mannen van de E1. De oefenpot tegen JVO maakt dat de verwachtingen hooggespannen zijn wetende dat Oldemarkt een waardig tegenstander zal zijn. Olyphia komt op een 1-0 voorsprong door een goal van Nando. Oldemarkt reageert scherp door een schot waar keeper Merric onmogelijk bijkan; 1-1. De reactie van Olyphia komt uit een corner van Max die Givano na wegkoppen van een speler van Oldemarkt in de hoek schiet.; 2-1. Niet lang daarna volgt wederom een corner die en prooi is voor het hoofd van Selwin; 3-1!! We gaan met deze stand de rust in. De mannen komen het veld weer fris in en ook de 4-1 zal een feit worden, een schot van Gerben wordt niet gekeerd door de keeper. Oldemarkt doet wat terug door opnieuw een onhoudbaar schot voor Merric; 2-4! De mannen van Henk en Gio hebben opnieuw een leuk staaltje voetbal laten zien. De eerste bekeroverwinning is een feit. Leuk te zien hoe Merric, Gerben, Yvar, Givano, Selwin, Nando, Jeffrey en Max elkaar weten te vinden binnen de lijnen!