Zeker 4 nieuwe spelers voor Olyphia. door René de Nekker
 
Nadat zondag duidelijk werd dat Olyphia 2de klasser blijft kunnen we nu ook melden welke spelers Olyphia komen versterken volgend seizoen. Tim en Ron Bethlehem komen terug van Fc Wolvega. Ron heeft daar 1 jaar gespeeld en Tim meerdere jaren. Ron speelt voorin en Tim op het middenveld. Ook Gerwin Duker en Christian van der Zande van Dio Oosterwolde komen bij Olyphia spelen. Van der Zande is een keeper en Duker een centrale verdediger. Alle 4 de spelers wonen in of net buiten Noordwolde. Iets wat Olyphia graag ziet. Mogelijk komen er later nog 1 á 2 versterkingen bij. Daar in tegen staat het wegvallen van Damien Boers die in het buitenland woont op dit moment. Alberto Schipper gaat naar 4de klasser Willemsoord. Mark Teade Koopmans heeft zondag aangegeven ook te blijven ondanks concrete interesse van vele clubs uit het noorden. 

Eind Juli zal het nieuwe seizoen voor Olyphia beginnen. De nieuwe trainers voor Olyphia zijn Peter Everts en Ronnie Venema.