Peter Everts en Ronny Venema hebben vanavond officieel hun handtekening gezet onder het contract. Everts en Venema tekenden voor 1 jaar, maar zowel het bestuur als het trainers-duo hebben de intentie om langer door te gaan. Namens het bestuur was Jan van der Walle aanwezig. Venema wordt de assistent van zijn plaatsgenoot Peter Everts uit Havelte. Het duo trainde de voorgaande jaren samen vierdeklasser Havelte. Bij Olyphia volgen ze Allard van der Meer op, die de afgelopen drie jaar aan het roer van de hoofdmacht stond. Het betekent voor Venema een terugkeer op het oude nest, want naast enkele jaren bij Olyphia als speler actief te zijn geweest, trainde hij aan het begin van zijn trainersloopbaan de jeugd van Olyphia. Drie spelers die hij destijds onder zijn hoede had (Remon Hankel, Albert van der Laan en René de Nekker) maken nu deel uit van de eerste selectie.  De technische staf wordt aangevuld met Jaap Veenstra (leider) en Elaine Tolman (verzorgster). Op dinsdag 5 augustus zullen beide heren voor het eerst voor de selectie staan.

EvertsVenema9 Peter Everts (Links) en Ronnie Venema (Rechts) nieuwe trainers Olyphia