DE WIJK – Olyphia speelde de belangrijke wedstrijd uit tegen Wacker. De eerste kans was nog wel voor Olyphia. Van Luik werd vlak bij de zestien onderuit gehaald en de daarop volgende vrije trap van Van der Laan kwam terecht op de lat.
Vanaf dat moment was het Wacker dat de regie in handen nam en Olyphia geen schijn van kans gaf. Olyphia speelde zeer ondermaats. Passes over 2 meter kwamen niet aan en de meeste spelers lieten het afweten terwijl dit een wedstrijd was die gewonnen moest worden. Een fout achterin betekende een 2-0 ruststand.

Na de thee probeerde Olyphia wel wat, maar Wacker bleef eenvoudig overeind. Uit een strafschop werd het nog 3-0.

Volgende week gaat Olyphia op bezoek bij Sint-Annaparochie.

Opstelling: Schipper, S de Nekker, Boers, Koopmans en J de Jong; Gouma, van der Laan, Van Erp en Capello; Van Luik en R de Nekker.

Verslag integraal overgenomen van http://www.tweenul.nl