NOORDWOLDE – Olyphia speelt zondag de uitwedstrijd tegen dalen. 

Dalen is op dit moment een stabiele tweedeklasser en gaat zich, zo lijkt het, makkelijk handhaven en misschien nog wel voor een periode spelen.

Venhorst is bij Dalen de topscorer met 12 goals. Olyphia heeft moed geput, want uit de laatste 2 wedstrijden werden 4 punten gehaald. En waar Olyphia redelijk makkelijk voorbij St Annaparochie ging, lukte dat Dalen slechts moeizaam en in de slotfase vorige week. 

Kevin de Jong keert weer terug na een schorsing, maar daarentegen zijn Kevin Capello en Jordy de Jong geblesseerd geraakt. Trainer Allard van der meer zal dus weer moeten puzzelen voorin.
Waarschijnlijk zal de lange Mark Taede Koopmans zijn opwachting maken in de spits. De vorige ontmoeting in Noordwolde eindigde in 2-2. Van Luik maakte er 2 en was toen nog in vorm. Dalen kwam na rust terug tot 2-2 wat in die wedstrijd terecht was. De wedstrijd begint om 14.00 uur.

Grotendeels overgenomen van http://www.tweenul.nl/