TRAINERSDUO VOOR OLYPHIA 1

Ronny Venema klaar voor terugkeer naar Olyphia

Olyphia is er in geslaagd voor het nieuwe voetbalseizoen 2014-2015 een trainers-duo als opvolger van de vertrekkende Allard van der Meer vast te leggen. Peter Everts uit Havelte wordt de hoofdtrainer en plaatsgenoot Ronny Venema zal hem assisteren. Het duo traint al enkele jaren samen vierdeklasser Havelte. Zij volgen Allard van der Meer op, die naar derdeklasser Harkema Opeinde verkast.
Het betekent voor Venema een terugkeer op het oude nest, want naast enkele jaren bij Olyphia als speler actief te zijn geweest trainde hij aan het begin van zijn trainersloopbaan de jeugd van Olyphia. Twee spelers die hij destijds onder zijn hoede had (Remon Hankel en Albert van der Laan) maken nu deel uit van het 1e.

(Informatie vanuit Facebook pagina Olyphia overgenomen)